Fotoğraf Yükleme

Fotoğraf Yükle

Bastırmak istediğiniz görselinizi buradan yükleyip bize gönderebilirsiniz. Dosya gönderim FTP adresimiz 100mb ile sınırlıdır. Daha yüksek ebattaki fotoğraf gönderileriniz için wetransfer.com / dropbox.com / drive.google.com vb. gibi bulut yükleme hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Kabul edilen dosya türleri: *.jpg | *.jpeg | *.png | *.gif | *.pdf | *.psd |*.tif | *.tiff | *.ai

  Hahnemühle Fine Art Papers
  MIRAGE bey DINAX
  Canon
  Epson
  Archival

  Arşivsel Ömür
  80 yıl – 400 yıl

  Mürekkep Sayısı

  Renk Sayısı
  12 Renk

  Dpi

  2880 x 1440 DPI
  Inch başına yüksek nokta atışı

  DOSYA ÇEŞİTLERİ

  Dosyalarınızı her zaman JPG, TIFF veya PNG gibi yazdırmaya hazır, düzenlenemeyen dosya biçimlerinde kaydedin. Katman kullanmayın; lütfen göndermeden önce her şeyi arka plan katmanına indirin / resmi düzleştirin (flatten).

  RENK MODU

  RGB dosyalarını kabul ediyoruz ve RGB mürekkepleri kullanarak yazdırıyoruz. Dosyalarınız CMYK modundaysa, lütfen bize göndermeden önce bunları RGB’ye dönüştürün. Bunun için kullanılacak en iyi renk profili sRGB IEC61966-2.1’dir.

  RGB, CMYK’dan çok daha geniş bir renk aralığına sahiptir.

  SİYAH VE BEYAZ

  12 renk özellikli makinemiz (4 farklı tipten az siyah mürekkep içermeyen) sayesinde, siyah-beyaz baskılarda genellikle renk dengelemesini kullanarak gri tonlara yaklaşarak daha gerçekçi siyah-beyaz baskılar üretebiliyoruz.

  Gerçek siyah beyaz yazdırmak istiyorsanız, lütfen resminizi gri tonlamalı bir profile ayarlayın ve talimatlarınızda gerçek siyah beyaz istediğinizi bize bildirin.

  ÇÖZÜM

  İdeal olarak, 300 dpi istediğiniz baskı boyutunda , çözünürlük ne kadar yüksek olursa, baskı kalitesi o kadar iyi olur. Çözünürlüğünüz yeterince yüksek değilse endişelenmeyin – profesyonel enterpolasyon (büyütme) yazılımımızla baskıların boyutunu minimum kalite kaybıyla büyütebiliriz.

  Görüntülerinizi, yazdırılmadan önce kendiniz istediğiniz belirli bir boyuta göre boyutlandırabilirsiniz veya profesyonel düzeyde enterpolasyon (büyütme) yazılımımızdan yararlanmak istiyorsanız, resimlerinizi büyütebilmemiz için mümkün olan en yüksek çözünürlükte doğru en boy oranına (uzunluk ve genişlik) ayarlayın.

  Yazıcılarımız varsayılan olarak herhangi bir netlik uygulamaz, bu nedenle resim düzenleme yazılımınızda resim önceden netleştirilmelidir. Bununla birlikte, baskı öncesi aşamada profesyonel kalitede görüntünüze netlik eklememizi isterseniz, lütfen bize bildirin.

  MAKSİMUM ÖLÇÜLER

  60 ″ / 1,5 m genişliğe (en kısa kenarda) kadar giclée baskılar üretebiliyoruz, neredeyse her uzunlukta … Son zamanlarda en büyük baskımızı 1,5 x 3m’de ürettik! Bu baskılar muazzam olabilir, ancak 21 x 15 cm ‘den / A5’ten daha büyük herhangi bir resmi basmaktan mutluluk duyduğumuzdan emin olabilirsiniz.

  Stokladığımız bazı giclée kağıtlar, verilen kağıt rulolarının genişliği nedeniyle yalnızca 44 ″ genişliğe kadar basılabilir – Lütfen kağıt stoklarımız ve bulunurlukları konusunda bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.