Siyah ve Beyaz Pigment Baskı

Siyah Beyaz Pigment Baskı, arşiv kalitesindedir ve net ve kontrast ayrıntılar ile yoğun gölgeler ve ışıklar sunar. Siyah Beyaz Pigment baskılar, 60 inç genişliğe kadar olan arşiv kalitesinde kağıtlarda ve istediğiniz herhangi bir uzunlukta mevcuttur.

Siyah ve Beyaz Pigment baskılar, galeriler tarafından tonal nitelikleri ve arşivleme nitelikleri nedeniyle tercih edilmektedir. Willhelm Enstitüsü’nün yeni araştırmaları, Epson UltraChrome PRO ve Canon Lucia PRO Mürekkepleri kullanılarak üretilen baskıların, kullanılan ortam ve saklama koşulları da dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olarak 400 yıla kadar + ömre sahip olabileceğini gösteriyor.Yeni UltraChrome PRO mürekkepleri, önceki Epson serisi mürekkeplerden 1.5 daha yoğun pigment içerir ve Epson SureColour P9000, mükemmel gri dengesi olan görüntüler için tamamen yeni koyu gri de dahil olmak üzere 4 siyah seviyesi kullanır.

Siyah Beyaz Fine Art Pigment Baskı

Siyah Beyaz Pigment Baskı Nedir?

Siyah Beyaz Pigment Baskı, Giclée Fine Art baskıları kullanılarak fine art kağıtları üzerinde üretilen siyah beyaz baskıları tanımlar. ‘Giclée’ terimi 1990’larda üretildi ve kelimenin tam anlamıyla ‘fışkırtma’ veya ‘sprey’ (yazıcı başlığının mürekkep pigmentlerini kağıda uygulama biçiminden esinlenerek) anlamına gelen Fransızca ‘gicler’ kelimesinden türemiştir. ). “Giclée Prints” veya “pigment baskılar” terimleri, çıkış aygıtı olarak mürekkep püskürtmeli yazıcı kullanılarak yapılan bir baskı anlamına gelir.

Siyah Beyaz Pigment Baskı’yı Neden Seçmeliyim?

Siyah Beyaz Pigment Baskı, C-Type baskıların ürettiği çok az renk tonu olan veya hiç olmayan baskıların aksine gerçek tonlu siyah beyaz baskılar ve görüntüler üretir. Kullandığımız Epson Ultrachrome PRO ve Canon Lucia PRO mürekkepleri, yüksek dereceli arşivsel kağıtlarımızla kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır ve olağanüstü arşivleme özelliklerine sahip yüksek pigmentli ve hafif hızlı Siyah Beyaz Pigment Baskılar üretmektedir. Farklı tuşeler ve dokular aracılığıyla çeşitli efektler sağlayan geniş bir arşivsel kağıt yelpazesine sahip Hahnemühle kağıtları sunuyoruz.

4 siyah seviyesi, siyah ve beyaz ton kalitesini mükemmel gri dengesi ile geliştirerek daha geniş bir ton aralığına sahip görüntü sunar.

Müşteri odaklı yaklaşımımızla birleştirilen olağanüstü kaliteli malzemeler, size her zaman en iyi sonuçları verebilmemizi sağlar.