Fine Art Kanvas (Tuval) Baskı

Fine Art Kanvas (Tuval) Baskı

Kanvas (tuval) baskısı, bir fotoğrafı veya sanatsal çalışmayı (artwork) satış veya kişisel kullanım için duvara hazır, dokulu bir nesneye dönüştürmenin giderek artmakta olan daha popüler bir yoludur. Yüksek kaliteli, ağır gramajlı, gerçek sanatçı tuvali üzerine baskı yaparak, görüntülerinizden yüksek kaliteli canlı kanvas baskılar elde ediyoruz.

Tuval Baskısı Nedir?

Tuval baskı servisimiz, resimlerinizi doğrudan tuval üzerine basmak için Giclée baskı sürecimizi kullanır – bu da asmak için 30mm veya 40mm kalınlığında ahşap bir çerçeveye profesyonel olarak uzayabileceğimiz (3 boyutlu, blok montaj efekti oluşturur) popüler bir seçimdir. veya ısmarlama çerçeveleme hizmetlerimizi kullanarak baskıyı kesin özelliklerinize göre çerçeveleyin.

Tuval Baskı’yı neden seçmeliyim?

Tuval baskısı, fotoğraflarına dokunsallık veya başka bir boyut eklemek isteyen fotoğrafçılar, sanatçılar ve iç mimarlar tarafından tercih ediliyor. Tuval baskı hizmetimizi malzemelerimizin benzersiz kalitesini, özel eğitimli ekibimizin becerisini ve sağladığımız işbirliği hizmetini daha ucuz alternatiflerden ayıran nedir?

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, tuval baskılarımız da baştan sona kurum içinde üretilmektedir; size en yüksek kaliteyi ve en iyi geri dönüş süresini garanti eder.