Dam Art, kreatif tasarıma odaklanması, dostça ve güler yüzlü hizmet ve uygun koruma konusundaki uzmanlığıyla 1995 yılından bu yana 25 yılı, yani çeyrek asırı aşkın tecrübesiyle, müşterilere, iç mimarlara, sanatçılara, fotoğraf sanatçılarına ve kurumlara hizmet vermektedir. Stilinizi ve vizyonunuzu her özel projeye dahil ederek kişisel bire bir yardım sunuyoruz. Bizimle çerçevelediğinizde, projenizin güzel bir şekilde ve koşulsuz memnuniyet garantisiyle tasarlanacağını ve kusursuz bir şekilde hazırlanacağını biliyorsunuz.

Hazinelerinizin ne kadar önemli ve değerli olduğunu anlıyoruz ve eşyalarınızı özen ve saygıyla ele alıyoruz.

Çerçeveleme atölyemiz, önde gelen fotoğrafçılara, sanatçılara, yaratıcı profesyonellere, amatörlere, kurumsal firmalara yani yüksek kaliteli ve güzel bitmiş çerçeveye ihtiyaç duyan herkese işçiliği kaliteli, ısmarlama fotoğraf çerçeveleme çözümleri sunmaktadır.

Çerçeve ve Paspartu Uygulaması
Sanatsal Çerçeve Showroom
Fotograf Paspartu ve Çerçeve Uygulaması
Poster Çerçeve Uygulaması
Fine Art Fotoğraf Baskı ve Çerçeve Uygulaması

Sunduğumuz sanatsal çerçeve profillerinin arasında ekonomik fiyat avantajı sağlayan polystrene çerçeve profillerinin yanında yerli ahşap ve ithal ahşap çerçeve profilleri de bulunmaktadır. Türkiye’nin hemen hemen bütün çerçeve profili üreticileri ile çalışmaktayız.Çerçeve uygulamalarımızda, parlak ve yansıtma yapmayan Anti-Reflective mat camın yanında SCHOTT MIROGARD® müze camı kullanıyoruz. Bunun yanında geleneksel camlamaya ek olarak, daha büyük çerçeveler için mükemmel olan dayanıklı ve hafif pleksi (akrilik) sunuyoruz.

Passé-partout’lar veya pencere montajları söz konusu olduğunda, sadece en iyi koruma niteliklerini sunan en iyi 8 katlı asitsiz ve nötr PH müzesi koruma kalitesi fine art paspartu kartonlarını kullanıyoruz.

Hizmetin bir parçası olarak fotoğraf baskısından fotoğraf montajına ve çerçevelemeye, ayrıca sanat gönderimi ve kurulumuna kadar üretiminizin tüm yönlerini koordine etmek için sizinle birlikte çalışabiliriz.

Sanatsal Çerçeve Tasarım
Sanatsal Çerçeve İşçilik
Sanatsal Çerçeve Showroom

KREATİF TASARIM

Güleryüzüzlü hizmetimiz, çerçeve tasarım süreci boyunca size rehberlik edecek ve resminizi ve dekorasyonunuzu en iyi şekilde geliştirecek malzemeleri seçmenize yardımcı olacaktır. İhtiyaçlarınıza uygun ve tarzınıza uyan bitmiş bir ürün oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Ücretsiz konsültasyonumuz sırasında, çerçeveleme, paspartu ve resminizi en iyi nasıl koruyacağınızı tartışacağız. Üstün müşteri hizmetlerimiz bizi İstanbul’un önde gelen fine art çerçeve mağazalarından biri haline getirdi.

KALİTELİ İŞÇİLİK

Ustalık zaman ister..! Sanat çalışmanızın ve projenizin ömür boyu sergilenmesini ve tadını çıkarmanızı sağlamak için uygun koruma uygulamalarını takip ediyoruz. Deneyimli profesyonel kadromuz 25 yılı (çeyrek asır) aşkın süredir çerçeveleme ve tasarım deneyimine sahiptir, bu nedenle hazineleriniz bizimle güvende. Dam Art, çerçevelenecek projenizi korumak amacıyla asitsiz paspartu ve UV korumalı cam gibi en iyi malzemeleri kullanır. Memnuniyet garantili!

ETKİLEYİCİ SEÇİM

Dam Art, çok çeşitli özel çerçeve örneklerine sahiptir! Binlerce çerçeve köşe örneği ve mat(paspartu) seçeneği ile, resminiz için doğru olan mükemmel çerçeveleme tasarımını oluşturabiliriz. Çağdaştan geleneksele ve aradaki her şeyden oluşan eksiksiz bir stil yelpazesine sahibiz. Başyapıtınıza son rötuş eklemek için kadife paspartular ve slipler (fileto) arasından seçim yapabilirsiniz.

Çerçeve Uygulamalarımız

Klasik Fotografik Galeri Çerçeve Uygulamaları

Klasik Fotografik Galeri Çerçeve Uygulamaları

Klasik Fotografik Galeri Çerçeve Uygulamaları, fotoğraf sanatının sergilenmesi için kullanılan birçok çerçeveleme tekniği ve yöntemlerini ifade eder.

Orijinal Tablo/SanatEseri Çerçeveleme

Orjinal Tablo / Sanat Eseri Çerçeve Uygulamaları

Orjinal bir tablonun veya sanat eserinin doğru şekilde çerçevelenmesi, eserin korunması ve sergilenmesi için çok önemlidir.

Kutu Çerçeveleme

Kutu Çerçeve Uygulamaları

Kutu çerçeve uygulamaları, çerçevenin iç kenarı boyunca uzanan ve resminiz ile çerçevenin camı arasında bir ayrım sağlayan bir “şerit” veya “boşluk” kullanarak üç boyutlu bir boşluk yaratmayı içeren bir resim çerçeveleme tekniğidir.

Döküman (Sertifika / Diploma) Çerçeve Uygulamaları

Döküman (Diploma/Sertifika) Çerçeve Uygulamaları

Diploma veya sertifika çerçeveleme, Döküman, belge, diploma, sertifika vb. kağıt üzerindeki basılı evrakların, belgelerinizin güvenli ve estetik bir şekilde sergilemenize yardımcı olan bir çerçeveleme yöntemidir. 

Baskı / Poster Çerçeve Uygulamaları

Baskı / Poster Çerçeve Uygulamaları

Bastırmış olduğunuz poster ve ve baskılar için çerçeve uygulamaları.

Masaüstü Çerçeve Uygulamaları

Masaüstü Çerçeve Uygulamaları

Masa üzerlerinde kullanılmak üzere arka ayaklı (destekli) çerçeve uygulamaları.

Forma Çerçeve Uygulamaları

Forma Çerçeve Uygulamaları

Arkası zeminli ve çift cam olmak üzere takım formaları çerçeve uygulamaları.

Obje Çerçeve Uygulamaları

Derinlikli Kutu (Shadowbox) Çerçeve Uygulamaları

Üç boyutlu objeler (madalyon, ünüforma, gitar, kurşun, kalem, madalya vb.) için çerçeve uygulamalar.ı

Floating (Yüzer) Çerçeve Uygulamaları

Yüzer (Floating) Çerçeve Uygulamaları

Yağlıboya resimleriniz ve sanat eserleriniz için 3 boyutlu, yüzen bir efekt sağlayan camsız, çağdaş bir çerçeveleme çözümü sunar.

Pleksi Kutu Display Çerçeve Uygulamaları

Pleksi 3D Display Uygulamaları

Üç boyutlu objelerinizin korunması amaçlı pleksi display uygulamaları.

Çift Cam Arası Uygulama

Çift Cam Arası Uygulamalar

A3 (297 x 420 mm) ‘den küçük kağıt baskı ve fotoğraflar için çift cam arası klipsli sandviç uygulamalar.

Ahşap Kasnak Tuval Germe

Ahşap Kasnak Tuval Germe Uygulamaları

Kanvas baskılar, ve orjinal yağlıboya tuval eserlerin ahşap kasnak (şase) uygulamaları.

Aluminyum Çerçeve Profilleri

Aluminyum/Metal Çerçeve Uygulamaları

5mm önden görünüm genişliği ile fotoğraf ve sanat çalışmalarınıza, sağlam alüminyum resim çerçevelerimizi kullanarak modern bir dokunuş katabilirsiniz.