Aluminyum / Metal Çerçeve Uygulamaları

Alüminyum ve diğer metaller çerçeve uygulamaları için oldukça yaygın bir malzeme seçimidir. Alüminyum ve diğer metaller hafif, dayanıklı ve uzun ömürlüdür, ayrıca çeşitli tasarım seçenekleri sunarlar.

Alüminyum çerçeveler, çeşitli sanat stillerini tamamlayabilen temiz ve minimalist bir tasarımla şık ve modern bir görünüm sunar.

Alüminyum çerçeveler, özellikle cam, fotoğraf, resim, poster, ayna ve benzeri nesnelerin çerçevelenmesinde sıkça kullanılır. Bunun nedeni, alüminyumun hafif olması, paslanmaya dayanıklı olması ve işlemesi kolay olmasıdır. Alüminyum çerçeveler ayrıca modern ve şık bir görünüm sağlarlar.

Alüminyum sanatsal çerçeveleri, fırçalanmış, parlatılmış, anodize edilmiş ve toz boyalı dahil olmak üzere çeşitli yüzeylerde mevcuttur. Bu, çeşitli tasarım seçeneklerine ve özelleştirmeye izin vererek sanat eserine ve çevredeki dekora uygun bir çerçeve bulmayı kolaylaştırır.

Metal çerçeveler genellikle daha ağır, daha dayanıklı ve daha güçlüdür. Metal çerçeveler, özellikle büyük veya ağır nesnelerin çerçevelenmesinde sıkça kullanılır. Metal çerçeveler de çeşitli tasarım seçenekleri sunarlar ve daha geleneksel bir görünüm sağlarlar.

Her iki malzeme de kolayca boyanabilir, farklı renklerde mevcuttur ve özelleştirilebilir. Alüminyum ve metal çerçeveler, işyerleri ve evler gibi birçok farklı ortamda kullanılabilir.

Aluminyum Fotoğraf Çerçeve Profilleri

Güzel bir kaplama ve renk çeşitliliği ile fotoğraf ve sanat çalışmalarınıza, sağlam alüminyum resim çerçevelerimizi kullanarak modern bir dokunuş katabilirsiniz.
Arkadan L şeklinde montaj elemanları ile bir araya getirilen alüminyum çerçevelerimiz, incelikli, temiz kesim kenarları sağlayarak fotoğraflarınıza/sanat çalışmalarınıza odaklanmanızı sağlar.
Metalik kaplamaları minimalist stili tamamladığından, ultra modern iç mekanlarla gerçekten iyi çalışabilirler. Bunları siyah beyaz fotoğraflarla, sepya resimlerle eşleştirin veya modern sanat eserlerini tamamlamak için kullanabilirsiniz…

Aluminyum Çerçeve Profilleri
Aluminyum Gri Eloksallı Çerçeve Profili
Aluminyum Şampanya Rengi Çerçeve Profili
Aluminyum Siyah Renk Çerçeve Profili
Aluminyum Beyaz Renk Çerçeve Profili
Aluminyum Çerçeve Profili
Aluminyum Çerçeve Profili
Aluminyum Şampanya Rengi Çerçeve Profili
Aluminyum Siyah Renk Çerçeve Profili
Aluminyum Beyaz Renk Çerçeve Profili
Aluminyum Çerçeve Profili
Aluminyum Çerçeve Profili Birleştirme Aparatları