Profesyonel fotografik ve fine art baskı (sanatsal baskı) alanında yaklaşık on yıldan fazla bir süredir hizmet vermekte olan Dam Art, inanıyoruz ki  teknik ekipmanı ve deneyimi sayesinde beklentilerinizi karşılayacak seviyede bir hizmet sunmaktadır.

Hahnemühle tarafından üretilen , mat, parlak ,yarı parlak ve fine art olmak üzere profesyonel dijital serisi olan Photo ve Fine Art Media kağıtlarını kullanmaktayız.  Bunun yanında daha ekonomik çözümler sunan kağıt alternatiflerini de elimizde bulundurmaktayız.

Baskı ebatı 60” (152cm) genişlik olmak üzere sınırsız (medya rulosunun izin verdiği) metrajda baskı üretebiliyoruz.

İster online (email) sipariş vererek ya da atölyemizi ziyaret ederek kişisel ihtiyaçlarınıza cevap verecek hizmeti güven içerisinde bizden alabilirsiniz.

İşlerinizi nerede sergilediğinizden bağımsız olarak, müşteri odaklı ve işbirlikçi yaklaşımımız sayesinde baskılarınız, hayal ettiğiniz şekilde ortaya çıkarılmaktadır.

Fotografik ve Fine Art Baskı Hizmetleri

Giclée Fine Art Baskı

Giclée Fine Art Baskı

Giclée Fine Art baskı hizmetimiz, tam renkli veya siyah beyaz fotoğraflar veya sanatsal çalışmalar (artworkler) için birinci sınıf sonuçlar sunar.

Siyah Beyaz Pigment Fotoğraf Baskı

Siyah-Beyaz Fotoğraf Baskı

Siyah Beyaz Pigment Baskı, Giclée Fine Art baskıları kullanılarak fine art kağıtları üzerinde üretilen siyah beyaz baskıları tanımlar. 

Kanvas (Canvas/Tuval) Baskı

Fine Art Kanvas Baskı

Yüksek kaliteli, ağır gramajlı, gerçek sanatçı tuvali üzerine baskı yaparak, görüntülerinizden yüksek kaliteli canlı kanvas baskılar elde ediyoruz.

Sergi Baskı ve Kurulum Hizmetleri

Sergi Baskı & Kurulum Hizmetleri

Dam Art uzun yıllardır fotoğrafçılara, sanatçılara, iç mimarlara ve ulusal ve uluslararası müzeler, galeriler ve kurumlarla çalışan kişilere…

Archival

Arşivsel Ömür
80 yıl – 400 yıl

Mürekkep Sayısı

Renk Sayısı
12 Renk

Dpi

2880 x 1440 DPI
Inch başına yüksek nokta atışı

Hahnemühle
Mirage by DINAX
Canon
Epson